Tanowia Tanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • AKTUALIZACJA STRONY!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze - Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
  • Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin - GZS Znicz Niedźwiedź
  • Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin - Klub Sportowy Tanowia Tanowo
  • Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów - Klub Sportowy Hanza Goleniów
  • Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy - Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
  • FC Aquila Szczecin - Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo - Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka
  • Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze - Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 1:5
  • Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin - GZS Znicz Niedźwiedź 2:1
  • Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin - Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:5
  • Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów - Klub Sportowy Hanza Goleniów 7:0
  • Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy - Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe 0:2
  • FC Aquila Szczecin - Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 3:2
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo - Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 4:0
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Ludowy Zespół Sportowy Sparta SkalinKlub Sportowy Tanowia Tanowo
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo
2017-11-25, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Buttony

Statystyki Drużyny

Czas gry

1. Krzysztof Czapiewski
Krzysztof Czapiewski 180 minut
2. Damian Sikorski
Damian Sikorski 180 minut
3. Marcin Owczarzak
Marcin Owczarzak 180 minut
4. Daniel Marecki
Daniel Marecki 180 minut
5. Maciej Janowski
Maciej Janowski 180 minut
6. Sebastian Kolec
Sebastian Kolec 177 minut
7. Patryk Dzitkowski
Patryk Dzitkowski 155 minut
8. Karol Szałek
Karol Szałek 136 minut
9. Mateusz Morszczyzna
Mateusz Morszczyzna 94 minut
10. Piotr Duraj
Piotr Duraj 90 minut
11. Jakub Gembicki
Jakub Gembicki 90 minut
12. Paweł Lipka
Paweł Lipka 90 minut
13. Mariusz Kamiński
Mariusz Kamiński 73 minut
14. Łukasz Wronka
Łukasz Wronka 46 minut
15. Kacper Stefaniszyn
Kacper Stefaniszyn 44 minut
16. Marcin Padoł
Marcin Padoł 43 minut
17. Krystian Marciniak
Krystian Marciniak 25 minut
18. Sebastian Sporek
Sebastian Sporek 17 minut

Logowanie

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin GZS Znicz Niedźwiedź
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin Klub Sportowy Tanowia Tanowo
Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów Klub Sportowy Hanza Goleniów
Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
FC Aquila Szczecin Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka
Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze 1:5 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 2:1 GZS Znicz Niedźwiedź
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo
Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 7:0 Klub Sportowy Hanza Goleniów
Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 0:2 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
FC Aquila Szczecin 3:2 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:0 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 13
ogółem: 159 635

statystyki szczegółowe