Tanowia Tanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • AKTUALIZACJA STRONY!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze - Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
  • Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin - GZS Znicz Niedźwiedź
  • Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin - Klub Sportowy Tanowia Tanowo
  • Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów - Klub Sportowy Hanza Goleniów
  • Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy - Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
  • FC Aquila Szczecin - Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo - Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka
  • Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze - Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 1:5
  • Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin - GZS Znicz Niedźwiedź 2:1
  • Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin - Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:5
  • Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów - Klub Sportowy Hanza Goleniów 7:0
  • Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy - Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe 0:2
  • FC Aquila Szczecin - Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 3:2
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo - Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 4:0
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Ludowy Zespół Sportowy Sparta SkalinKlub Sportowy Tanowia Tanowo
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo
2017-11-25, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Buttony

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-26 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 7:0 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo zobacz ›
2017-08-26 Klub Sportowy Hanza Goleniów 3:3 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy zobacz ›
2017-08-26 Klub Sportowy Tanowia Tanowo 0:3 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów zobacz ›
2017-08-26 GZS Znicz Niedźwiedź 2:1 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin zobacz ›
2017-08-26 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 1:4 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin zobacz ›
2017-08-26 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 1:0 FC Aquila Szczecin zobacz ›
2017-08-27 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz 3:1 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze zobacz ›
2017-08-30 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 0:3 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz zobacz ›
2017-08-30 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 4:5 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice zobacz ›
2017-08-30 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 0:0 GZS Znicz Niedźwiedź zobacz ›
2017-08-30 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 4:3 Klub Sportowy Tanowia Tanowo zobacz ›
2017-08-30 FC Aquila Szczecin 6:0 Klub Sportowy Hanza Goleniów zobacz ›
2017-08-30 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:3 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe zobacz ›
2017-08-30 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 5:2 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie zobacz ›
2017-09-02 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 2:2 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka zobacz ›
2017-09-02 Klub Sportowy Hanza Goleniów 4:2 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo zobacz ›
2017-09-02 Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:3 FC Aquila Szczecin zobacz ›
2017-09-02 GZS Znicz Niedźwiedź 4:1 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy zobacz ›
2017-09-02 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 1:3 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów zobacz ›
2017-09-02 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz 4:2 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin zobacz ›
2017-09-02 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 3:2 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin zobacz ›
Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 2:3 Klub Sportowy Hanza Goleniów zobacz ›
2017-09-09 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:2 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze zobacz ›
2017-09-09 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 2:0 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice zobacz ›
2017-09-09 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 2:1 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe zobacz ›
2017-09-09 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 3:0 Klub Sportowy Tanowia Tanowo zobacz ›
2017-09-09 FC Aquila Szczecin 1:2 GZS Znicz Niedźwiedź zobacz ›
2017-09-10 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 2:2 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz zobacz ›
2017-09-16 Klub Sportowy Hanza Goleniów 1:3 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie zobacz ›
2017-09-16 GZS Znicz Niedźwiedź 4:3 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo zobacz ›
2017-09-16 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 1:4 FC Aquila Szczecin zobacz ›
2017-09-16 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz 4:0 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy zobacz ›
2017-09-16 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 0:2 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów zobacz ›
2017-09-16 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 6:3 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin zobacz ›
2017-09-16 Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:0 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka zobacz ›
2017-09-23 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 5:1 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin zobacz ›
2017-09-23 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 2:1 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze zobacz ›
2017-09-23 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 2:2 Klub Sportowy Tanowia Tanowo zobacz ›
2017-09-23 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 5:0 Klub Sportowy Hanza Goleniów zobacz ›
2017-09-23 FC Aquila Szczecin 1:2 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz zobacz ›
2017-09-23 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:1 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice zobacz ›
2017-09-24 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 1:2 GZS Znicz Niedźwiedź zobacz ›
2017-09-30 Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:2 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe zobacz ›
2017-09-30 GZS Znicz Niedźwiedź 3:0 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie zobacz ›
2017-09-30 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 3:1 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka zobacz ›
2017-09-30 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz 3:0 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo zobacz ›
2017-09-30 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 1:4 FC Aquila Szczecin zobacz ›
2017-09-30 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 4:0 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy zobacz ›
2017-09-30 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 2:5 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów zobacz ›
2017-10-07 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 2:0 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin zobacz ›
2017-10-07 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 3:1 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice zobacz ›
2017-10-07 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 4:1 GZS Znicz Niedźwiedź zobacz ›
2017-10-07 Klub Sportowy Hanza Goleniów 1:3 Klub Sportowy Tanowia Tanowo zobacz ›
2017-10-07 FC Aquila Szczecin 2:0 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin zobacz ›
2017-10-07 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:3 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze zobacz ›
2017-10-07 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 1:3 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz zobacz ›
2017-10-14 GZS Znicz Niedźwiedź 4:1 Klub Sportowy Hanza Goleniów zobacz ›
2017-10-14 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 1:4 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe zobacz ›
2017-10-14 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz 3:2 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie zobacz ›
2017-10-14 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 2:1 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo zobacz ›
2017-10-14 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 0:5 FC Aquila Szczecin zobacz ›
2017-10-14 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 3:0 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy zobacz ›
2017-10-15 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 2:1 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka zobacz ›
10  2017-10-21 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 2:1 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze zobacz ›
10  2017-10-21 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 0:2 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz zobacz ›
10  2017-10-21 Klub Sportowy Hanza Goleniów 2:2 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice zobacz ›
10  2017-10-21 Klub Sportowy Tanowia Tanowo 0:1 GZS Znicz Niedźwiedź zobacz ›
10  2017-10-21 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 7:5 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin zobacz ›
10  2017-10-21 FC Aquila Szczecin 0:2 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów zobacz ›
10  2017-10-22 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 5:0 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin zobacz ›
11  2017-10-28 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 3:2 Klub Sportowy Tanowia Tanowo zobacz ›
11  2017-10-28 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz 3:2 Klub Sportowy Hanza Goleniów zobacz ›
11  2017-10-28 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 0:2 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe zobacz ›
11  2017-10-28 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 5:1 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie zobacz ›
11  2017-10-28 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 4:1 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka zobacz ›
11  2017-10-28 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 9:2 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo zobacz ›
11  2017-10-28 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 0:2 FC Aquila Szczecin zobacz ›
12  2017-11-04 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 5:1 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin zobacz ›
12  2017-11-04 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 2:2 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin zobacz ›
12  2017-11-04 Klub Sportowy Hanza Goleniów 5:1 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze zobacz ›
12  2017-11-04 GZS Znicz Niedźwiedź 3:0 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice zobacz ›
12  2017-11-04 Klub Sportowy Tanowia Tanowo 1:2 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz zobacz ›
12  2017-11-04 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 0:1 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów zobacz ›
12  2017-11-04 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 3:2 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo zobacz ›
13  2017-11-11 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz 3:0 GZS Znicz Niedźwiedź zobacz ›
13  2017-11-11 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 3:3 Klub Sportowy Tanowia Tanowo zobacz ›
13  2017-11-11 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 3:3 Klub Sportowy Hanza Goleniów zobacz ›
13  2017-11-11 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 0:3 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe zobacz ›
13  2017-11-11 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 4:0 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie zobacz ›
13  2017-11-11 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 0:5 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka zobacz ›
13  2017-11-11 FC Aquila Szczecin 9:1 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo zobacz ›
14  2017-11-18 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 3:0 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy zobacz ›
14  2017-11-18 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 1:2 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów zobacz ›
14  2017-11-18 Klub Sportowy Hanza Goleniów 1:2 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin zobacz ›
14  2017-11-18 Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:4 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin zobacz ›
14  2017-11-18 GZS Znicz Niedźwiedź 0:0 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze zobacz ›
14  2017-11-18 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 2:0 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz zobacz ›
14  2017-11-19 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 2:1 FC Aquila Szczecin zobacz ›
15  2017-11-25 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 17:00
15  2017-11-25 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin GZS Znicz Niedźwiedź 17:00
15  2017-11-25 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin Klub Sportowy Tanowia Tanowo 17:00
15  2017-11-25 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów Klub Sportowy Hanza Goleniów 17:00
15  2017-11-25 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 17:00
15  2017-11-25 FC Aquila Szczecin Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 17:00
15  2017-11-25 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 17:00
15  2017-11-25 Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 1:5 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice zobacz ›
15  2017-11-25 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 2:1 GZS Znicz Niedźwiedź zobacz ›
15  2017-11-25 Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo zobacz ›
15  2017-11-25 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 7:0 Klub Sportowy Hanza Goleniów zobacz ›
15  2017-11-25 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 0:2 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe zobacz ›
15  2017-11-25 FC Aquila Szczecin 3:2 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie zobacz ›
15  2017-11-25 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:0 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka zobacz ›

Logowanie

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin GZS Znicz Niedźwiedź
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin Klub Sportowy Tanowia Tanowo
Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów Klub Sportowy Hanza Goleniów
Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
FC Aquila Szczecin Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka
Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze 1:5 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 2:1 GZS Znicz Niedźwiedź
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo
Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 7:0 Klub Sportowy Hanza Goleniów
Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 0:2 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
FC Aquila Szczecin 3:2 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:0 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 39
ogółem: 162 458

statystyki szczegółowe