Tanowia Tanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • AKTUALIZACJA STRONY!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze - Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
  • Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin - GZS Znicz Niedźwiedź
  • Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin - Klub Sportowy Tanowia Tanowo
  • Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów - Klub Sportowy Hanza Goleniów
  • Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy - Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
  • FC Aquila Szczecin - Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo - Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka
  • Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze - Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 1:5
  • Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin - GZS Znicz Niedźwiedź 2:1
  • Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin - Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:5
  • Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów - Klub Sportowy Hanza Goleniów 7:0
  • Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy - Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe 0:2
  • FC Aquila Szczecin - Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 3:2
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo - Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 4:0
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Ludowy Zespół Sportowy Sparta SkalinKlub Sportowy Tanowia Tanowo
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo
2017-11-25, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Buttony

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 14 5 1 8 16 17-36 -19
SPOTKANIA U SIEBIE 8 5 0 3 15 13-15 -2
SPOTKANIA WYJAZDOWE 6 0 1 5 1 4-21 -17


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Klub Sportowy Hanza Goleniów Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 3:3
2 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Klub Sportowy Tanowia Tanowo 4:3
3 GZS Znicz Niedźwiedź Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 4:1
4 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 2:0
5 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 4:0
6 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 2:1
7 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 4:0
8 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 2:0
9 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 3:0
11 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy FC Aquila Szczecin 0:2
12 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 3:2
13 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 0:5
14 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 3:0
15 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 0:2


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 17 1.21 13 1.63 4 0.67
Stracone bramki 36 2.57 15 1.88 21 3.50


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 5 (35.71%) 1 (7.14%) 8 (57.14%) 17 - 36 [-19]
U SIEBIE 5 (62.50%) 0 (0.00%) 3 (37.50%) 13 - 15 [-2]
WYJAZD 0 (0.00%) 1 (16.67%) 5 (83.33%) 4 - 21 [-17]


Logowanie

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin GZS Znicz Niedźwiedź
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin Klub Sportowy Tanowia Tanowo
Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów Klub Sportowy Hanza Goleniów
Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
FC Aquila Szczecin Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka
Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze 1:5 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 2:1 GZS Znicz Niedźwiedź
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo
Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 7:0 Klub Sportowy Hanza Goleniów
Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 0:2 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
FC Aquila Szczecin 3:2 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:0 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 45
ogółem: 166 507

statystyki szczegółowe