Tanowia Tanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • AKTUALIZACJA STRONY!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze - Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
  • Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin - GZS Znicz Niedźwiedź
  • Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin - Klub Sportowy Tanowia Tanowo
  • Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów - Klub Sportowy Hanza Goleniów
  • Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy - Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
  • FC Aquila Szczecin - Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo - Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka
  • Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze - Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 1:5
  • Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin - GZS Znicz Niedźwiedź 2:1
  • Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin - Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:5
  • Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów - Klub Sportowy Hanza Goleniów 7:0
  • Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy - Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe 0:2
  • FC Aquila Szczecin - Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie 3:2
  • Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo - Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 4:0
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Ludowy Zespół Sportowy Sparta SkalinKlub Sportowy Tanowia Tanowo
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo
2017-11-25, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Buttony

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 14 6 0 8 18 37-53 -16
SPOTKANIA U SIEBIE 6 6 0 0 18 26-12 14
SPOTKANIA WYJAZDOWE 8 0 0 8 0 11-41 -30


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 7:0
2 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin-Majowe 4:3
3 Klub Sportowy Hanza Goleniów Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:2
4 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Klub Sportowy Tanowia Tanowo 3:0
5 GZS Znicz Niedźwiedź Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:3
6 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice 4:1
7 Gminny Ludowy Klub Sportowy Zootechnik Kołbacz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 3:0
8 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Klub Sportowy Wołczkowo-Bezrzecze 4:3
9 Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 2:1
10 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 7:5
11 Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 9:2
12 Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 3:2
13 FC Aquila Szczecin Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 9:1
15 Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka 4:0


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 37 2.64 26 4.33 11 1.38
Stracone bramki 53 3.79 12 2.00 41 5.13


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 6 (42.86%) 0 (0.00%) 8 (57.14%) 37 - 53 [-16]
U SIEBIE 6 (100.00%) 0 (0.00%) 0 (0.00%) 26 - 12 [14]
WYJAZD 0 (0.00%) 0 (0.00%) 8 (100.00%) 11 - 41 [-30]


Logowanie

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin GZS Znicz Niedźwiedź
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin Klub Sportowy Tanowia Tanowo
Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów Klub Sportowy Hanza Goleniów
Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
FC Aquila Szczecin Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka
Klub Sportowy Wołczkowo - Bezrzecze 1:5 Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Grzędzice
Osiedlowy Klub Sportowy Vielgovia Szczecin 2:1 GZS Znicz Niedźwiedź
Ludowy Zespół Sportowy Sparta Skalin 3:5 Klub Sportowy Tanowia Tanowo
Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów 7:0 Klub Sportowy Hanza Goleniów
Klub Sportowy Arkonia Szczecin - rezerwy 0:2 Osiedlowy Klub Sportowy Kasta Szczecin - Majowe
FC Aquila Szczecin 3:2 Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Zryw Kołbaskowo 4:0 Gminny Klub Sportowy Zjednoczeni Kobylanka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 51, wczoraj: 39
ogółem: 162 459

statystyki szczegółowe